Haber

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, esnaf ve Eskişehirli vatandaşlarla buluştu

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, “Tepebaşı hemşehrilerimizin desteğiyle gurur duyulan bir ilçe haline geldi. Daha güzel bir şehir için hep birlikte yürümeye, çalışmaya devam edeceğiz.”

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, esnaf ve Eskişehirli vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Önder Ataç, Çamlıca Mahallesi’ndeki esnafı ziyaretinde mahalle sakinlerinden ağır eleştiriler aldı. Önder Ataç, terziden kuaföre, manavdan hırdavatçıya kadar mahalledeki çok sayıda esnaf ve çalışanla bir araya gelerek esnafa “hayırlı olsun” diledi. Kahvehaneleri de gezerek, Eskişehirlilerle sohbet eden Önder Ataç, “Eskişehirli hemşehrilerimiz sayesinde bizden iyiliklerini esirgemiyorlar. Vatandaşlarımızla her zaman ve her ortamda buluşmaya devam ediyoruz. Şehrimizin tüm mahallelerinde vatandaşlarımızla rahatlıkla buluşuyor, keyifle vakit geçiriyoruz. Karşılaştığımız sıcaklık Tepebaşı Belediyesi’nin eseridir.” “Bu, kaliteli ve eşit hizmet vermekten geçiyor. Halkımız aldığı hizmetin bilincinde, bizi takdir ediyor ve bize güveniyor. Bunu görmek elbette beni çok mutlu ediyor” dedi.

“Sadece seçimlerden önce değil, her zaman milletimizin yanındayız.”

Başkan Ataç, “Sadece seçim öncesinde değil, her zaman halkımızın yanındayız. Bu sayede vatandaşlarımızın ve esnafımızın nabzını tutuyoruz. Son ziyaretlerimizde hem esnafımızın hem de esnafımızın nabzını tutuyoruz. Vatandaşlarımızın en çok sıkıntı yaşadığı konu ise ekonomi, yıllardır devam eden toplumsal baskılar.” “Ülkemiz kötü yönetilen ekonomiden, üstün ve kibirli yönetim anlayışından, mülteci siyasetinden, bölücü-kutuplaştırıcı siyasi söylemlerden bıktı. Tezgahlardaki fiyatlar bile ülkenin durumunu ortaya koymaya yetiyor. Üstelik vatandaşlarımız kadar esnafımız da. Fiyatlardan şikayetçiyim. Umarım bu darboğaz bir an önce sona erer” dedi. konuştu.

Kendisini işyerlerinde ağırlayan esnaf ve Çamlıcalılar, Önder Ataç’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, birçok hatıra fotoğrafı çektirdi. Başkan Ataç’a Tepebaşı Belediye Meclis Üyeleri Canan Adlım ve Mustafa Coşu ile Çamlıca Mahalle Muhtarı Savaş Hancı da eşlik etti. – ESKİŞEHİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu