Yaşam

Jennifer Lopez: Hayatımın en büyük kalp kırıklığını yaşadım, öleceğimi sandım

Yeni albümü hakkında konuşan Jennifer Lopez, 17 sene evvel Ben Affleck ile ayrılmanın kendisini nasıl etkilediğini de anlattı.

Lopez, 2002’de çıkardığı “This Is Me… Then” albümünün 20’inci yılında duyurduğu yeni albümüne “This Is Me… Now” ismini verdi. Mesleğinin dönüm noktalarından olan “This Is Me… Then” albümü için “Hayatımın aşkıyla birlikte olduğum periyodu yansıtan bir albümdü. Yazdığımız her müzik çok özeldi. Ben, o albümdeki tüm müzikleri ve kelamlarını bilirdi. Benim en büyük hayranımdı” sözlerini kullandı.

’20 SENE SONRA MUTLU SONA ERDİK’

O albümden sonra bir daha hiç o biçim müzikler yapamadığını belirten Lopez, “20 yıl önce o düğünü iptal ettiğimizde hayatımın en büyük kalp kırıklığını yaşadım. Açıkçası öleceğimi sandım. 20 sene sonra mutlu sona erdik” dedi.

NTV’nin Zane Lowe’dan aktardığına nazaran, “This Is Me… Now”, Lopez’in son yirmi yılda kat ettiği duygusal, ruhsal ve ruhsal seyahati anlatacak. Albümde Lopez’in hayatı ve tecrübeleri hakkında müziklere yer verilecek. Ayrıyeten albümde yer alan otobiyografik kıssalar, Lopez’in 2023’te yayınlayacağı öteki ferdî projelerle devam edecek. (KÜLTÜR-SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu