Haber

Cumhurbaşkanı Adayı Büyükgöz Bağdatlı Esnafları Dinledi

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, seçim faaliyetleri kapsamında ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. Bağdat Caddesi esnafını dükkanlarında ağırlayan Millet İttifakı Gebze Belediye Başkanı Adayı Zinnur Büyükgöz, kendilerine hayırlı işler ve bereketli kazançlar diledi.

 

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, seçim faaliyetleri kapsamında ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. Ziyaretler kapsamında AK Parti Gebze İlçe Başkan Yardımcısı Raif Öztürk ve beraberindeki heyetle birlikte Bağdat Caddesi esnafını dükkanlarında ağırlayan Cumhur İttifakı Gebze Belediye Başkanı Adayı Zinnur Büyükgöz, kendilerine hayırlı işler ve bereketli kazançlar diledi.

ESNAFLARA İYİ ÇALIŞMALAR DİLEDİ

Esnaf ziyaretleri sırasında karşılaştığı alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet eden Lider Adayı Zinnur Büyükgöz, esnaf ve vatandaşların taleplerini dinledi. Önder Büyükgöz’ün kent esnafına “Sormak, söylemek, önermek, eleştireceğiniz bir şey var mı?” Ziyaretler sırasında, “Teşekkür ederim efendim.

ELEŞTİRİYE AÇIK OLMAK ÖNEMLİ

Eleştirmek istediğiniz bir şey var mı diye sormak büyük cesaret ister. Kimse yüzüne karşı eleştiri duymak istemez. Sivil cesaretiniz ve samimiyetiniz için teşekkür ederiz. Seçim çalışmalarınızda ve hizmetlerinizde başarılar diliyoruz.” Gebzeli esnafa misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eden Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz de, “Gebze’miz için söyleyeceğiniz her söz, söyleyeceğiniz her cümle bizim için çok kıymetli.

TÜRKİYE’Yİ YÜZYILA HAZIRLAYACAĞIZ

İlçemizi daha da ileriye taşıyacağımız yeni dönemde siz esnaf kardeşlerimizin desteğine büyük önem veriyoruz. İnşallah Türkiye Yüzyılına hazırlayacağımız hizmetleri hep birlikte ilçemize kazandıracağız” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu