Yaşam

Yalıçapkını Ömer Çöp Adam dizisi 2023 deprem yardım programı ne zaman? Star TV deprem bağışı özel canlı yayını hangi gün?

Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremin ardından arama kurtarma çalışmaları ve yardım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Bir yardım daha diziler bölümünden geldi. Bazı diziler özel bir yardım programı düzenleyecek. Peki, Yalıçapkını, Omar, Çöp Adam dizisi 2023’te beyin sarsıntısı giderme programı ne zaman? Star TV sallama bağış özel canlı yayını hangi gün? Detaylar burada…

2023 NE ZAMAN DİZİ PROGRAMLARINI BAĞIŞLAYIN?

Kahramanmaraş merkezli bir deprem olduğu için ülkemizde birçok kurum ve kuruluş tarafından yardım çalışmaları başlatıldı. Televizyonda ise dizi bu hafta ekranlarda olmayacak. Bu hafta depremle ilgili son gelişmeler ekranlarda olacak. Dizinin önümüzdeki hafta yayınlanması bekleniyor. Ayrıca bazı diziler önümüzdeki günlerde deprem yardım kampanyası için özel bir program yapacak.

Star TV’nin tüm dizileri bu hafta yeni bölümleriyle ekrana gelmeyecek. Deprem nedeniyle dizi bu hafta yayınlanmayacak. Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Star TV ve NTV’nin ortak yayınında yalıçapkını, Ömer, Çöp Adam gibi dizilerin oyuncuları AFAD için yardım toplayacak. Programın yakın gelecekte olması bekleniyor. Bu nedenle Kingfisher bu hafta Cuma günü yayınlanmayacak. Dizinin önümüzdeki hafta veya önümüzdeki hafta yayınlanması bekleniyor. Ayrıca STAR TV bu hafta tüm dizilerini yayınlamayacak. Cumartesi gününe kadar NTV ile birlikte yayın yapacaklar.

DİZİNİN BAĞIŞ ÖZEL PROGRAMI HANGİ GÜN KURULDU?

Bağış özel programlarının yakın zamanda yapılması bekleniyor. Şimdi tarih belli değil.

osmangazi-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu