Haber

The Witcher 3 yeni nesil ne zaman çıkacak? The Witcher 3 Next Gen çıkış tarihi

Uzun bir ekleyişin akabinde The Witcher 3 : Wild Hunt sahiplerinin fiyatsız yeni kuşak sürüm güncellemesi alacağı tarih verildi. Yeni jenerasyon konsollar ve çağdaş PC donanımının gücü göz önünde bulundurularak geliştirilen The Witcher 3 yeni jenerasyon ne vakit çıkacak? The Witcher 3 Next-Gen çıkış tarihi ne vakit? İşte detaylar…

THE WITCHER 3 YENİ JENERASYON NE VAKİT ÇIKACAK?

CD Projekt Red’in yaptığı duyuru ile The Witcher 3: Wild Hunt fiyatsız yeni jenerasyon sürümü 14 Aralık 2022 tarihinde tüm The Witcher 3 sahipleriyle buluşacak.

Yeni jenerasyon konsolların ve çağdaş PC donanımının gücü göz önünde bulundurularak geliştirilen yaklaşan güncelleme, ışın izleme takviyesi, konsollarda daha süratli yükleme müddetleri, tecrübeye entegre edilmiş çeşitli modlar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere düzinelerce görsel, performans ve teknik uygunlaştırma içerecek! Bunun üzerine, Geralt için yeni silahlar ve zırhlar ve makul karakterler için alternatif görünümler üzere Netflix’in The Witcher serisinden esinlenen bir dizi DLC ekliyoruz.

Yeni nesil güncelleme, oyunun herhangi bir sürümüne zaten sahip olan herkes için ücretsizdir. Henüz oyuna sahip olmayanlar için, tüm geliştirmeleri, ücretsiz DLC’leri ve kıssa genişletmelerini içeren özel bir yeni kuşak sürüm olan The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition: Hearts of Stone & Blood and Wine, PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC’de dijital olarak satın alınabilecek ve daha sonraki bir tarihte fiziksel olarak piyasaya sürülecek.

Yeni nesil sürüme ek olarak, The Witcher 3: Wild Hunt’ın PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch sürümleri, Netflix Witcher temalı DLC’lerin yanı sıra çok sayıda ekleme ve uygunlaştırma içeren bir güncelleme de alacak. Çıkış tarihi de dahil olmak üzere daha fazla detay yakında açıklanacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu