Ekonomi

SunExpress “Avrupa’nın En İyi Tatil Havayolu” seçildi

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak girişimi olan SunExpress, havacılık sektörünün Oscar’ı olarak bilinen Skytrax World Airline Awards’da “Avrupa’nın En İyi Tatil Havayolu” ödülüne layık görüldü.

ödül ile ilgili SunExpress CEO’su Max Kownatzki“Bu ödül, müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmet standartlarının kalitesinin bir göstergesidir. Bu ödülün yolculardan gelen doğrudan geri bildirimlere dayandığını görmek bizler için büyük bir memnuniyet kaynağı olup, Bu vesile ile tüm gruplarımızın özverili çalışmalarının misafirlerimiz tarafından takdir edildiğini görmek bizleri tercih eden değerli misafirlerimize ve aynı tutku ile misafirlerimize en iyi şekilde hizmet veren grubumuza teşekkür ederim. misafirlerimizin beklenti ve taleplerini dikkatle dinlemeye, havada ve karada çalışmalarımıza ve hizmetlerimize yatırım yapmaya devam edeceğiz.”

Türkiye’den 30 ülkede 60 noktaya aktarmasız uçuşlar ve 30 ülkede 175’ten fazla hat sunan SunExpress, bu yaz uçuş ağına 26 yeni hat ekledi.

Kownatzki, “Bu yaz döneminde eklediğimiz 26 yeni hat ile bugüne kadarki en geniş uçuş ağımıza ulaştık. Türkiye’nin lokomotif sektörlerinden biri olan turizme geniş uçuş ağımız ve hizmet kalitemizle değer katmaya, misafirlerimizi Türkiye’nin tarihi güzellikleri, kültürel mirası, eşsiz mutfağı ve doğasıyla buluşturmaya devam ediyoruz.” ekledi.

Uluslararası hava taşımacılığı derecelendirme kuruluşu Skytrax tarafından her yıl açıklanan ödüller, yolcu memnuniyetini ölçmek için yapılan küresel bir anketin sonucuna göre belirleniyor. Online anket bu yıl 100 ülkeden 20 milyondan fazla yolcunun katılımıyla Eylül 2022-Mayıs 2023 ortasında gerçekleştirildi.

Skytrax Dünya Havayolu Ödülleri Hakkında

World Airline Rewards, 1999 yılında havayolu müşteri memnuniyetine ilişkin küresel bir anket yürütmek amacıyla Skytrax tarafından başlatıldı. Araştırma kapsamında dünyanın dört bir yanından yolcular, en uygun havayollarını belirlemek için yolcu memnuniyeti anketinde oy kullanıyor. Çevrimiçi anket İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Rusça, Japonca ve Çince dillerinde gerçekleştirildi. 2022/2023 anketine 100’den fazla ülkeden milyonlarca yolcu katıldı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

habercemisgezek.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu