Haber

Şili Devlet Başkanı Boriç slaytta kaldı: ’10 dakika sonra…’

Güney Amerika ülkesi Şili’nin Devlet Başkanı Gabriel Boric, başkent Santiago’nun Punta Arenas bölgesindeki oyun parkındaki kaydırağa takıldı. Boriç’in slaytta mahsur kaldığı anlar sosyal medyada paylaşıldı.

Şili’nin Bio Bio Chile haber sitesinin haberine göre, Santiago’nun Magallanes semtindeki meydanlardan birinde oyun parkında ortağı Irina Karamanos ile birlikte yürüyen Şili Devlet Başkanı Boric, denk geldikleri kaydıraktan kaydı, ancak üzeri örtülü yerden çıkamadı. önceki gece yağan yağmur nedeniyle sıkıştığı yerde kaydı. .

‘SLAYDI OLUŞTURDUKTAN SONRA ÇIKIYOR’

Pazar günü yapılan Anayasa Konseyi seçimleri için memleketi Magallanes’te bulunan Boriç’in bu anları çevredekiler tarafından saniye saniye kaydedildi. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde, fotoğrafı çeken kadının, “Bu çok komik, işte gidiyor… Cumhuriyetimizin cumhurbaşkanı sıkıştı” dediği duyuldu. Videoda ayrıca “Olgun başkanımız 10 dakika kaydırakta takılıp onu kırdıktan sonra çıkıyor.”

Görüntülerle ilgili olarak Şili Cumhurbaşkanlığı’na ulaşan Bio Bio Radyo, devlet liderinin ailesi ve partneri ile izin gününde olduğu yanıtını aldı. (DIŞ HABERLER)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu