Teknoloji

Redfall Karakter Tanıtımları: Layla Ellison

Redfall için tanıtımlar devam ederken, Bethesda Softworks ve Arkane Studios şimdi de karakterlerimizi tanıtıyor. Yayınlanan ilk fragmanda Layla Ellisonile Redfall karakter tanıtımları da başladı. Detaylar burada.

Geçen yıl çıkmasını beklediğimiz oyunumuz 2 Mayıs 2023 tarihinde PC (Steam) ve Xbox Series için satışa sunulacak. Game Pass hizmetine ilk günden itibaren eklenecek olan Redfall, bizleri bir mücadeleye götürecek. vampir lejyonları tarafından istila edilen ada şehrinde hayatta kalmak için. Amacımız düşman ırkını yok etmek olacaktır.

Redfall Karakter Tanıtımları Başladı

Çıkışına bir aydan az bir süre kala oyunda yöneteceğimiz karakterlerden ilkini yayınlanan yeni fragmanla yakından tanıma fırsatı buluyoruz: Layla Ellison.

Biyomedikal mühendisi olma yolunda ilerleyen ve Aevum araştırma merkezinde stajını yapan bir hanım ve kızımız var. Bir gün arkadaşı Jason ile sinemaya giderken hayatı değişti ve telekinetik güçler kazandı.

Fragmanda hücum ya da savunma amaçlı kullanabileceği şemsiyesini ve buna ek olarak telekinetik güçlerini görebiliyoruz. Ama şimdilik Jason konusuna değinilmedi. Muhtemelen senaryo sırasında bir şekilde karşılaşacağız ama bu rekabetin nasıl olacağını şimdilik bilmiyoruz.

Minimum Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i5-8400 @ 2.80GHz veya AMD Ryzen 5 1600
  • Bellek: 16GB RAM
  • Grafik Kartı: AMD RX 580 veya NV GTX 1070 (6 GB VRAM)
  • Ağ: Geniş bant internet bağlantısı
  • Depolama: 100 GB boş alan

karatas-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu