Ekonomi

Piyasa sonrası hisse senedi hareketleri: Diğerlerinin yanı sıra Coinbase ve Rackspace düştü

Mesai Sonrası Hisse Hareketleri:

Coinbase (NASDAQ:COIN), özel bir satış yoluyla 2030 yılında vadesi dolacak 1 milyar dolarlık Dönüştürülebilir Kıdemli Senet ihraç etme niyetini açıkladıktan sonra %3,6’lık bir düşüş yaşadı.

Rackspace Technology (NASDAQ:RXT), ilk çeyrek için analistlerin tahminlerinden daha düşük finansal performans tahminleri sunmasının ardından %8’lik bir düşüş yaşadı.

Intel (NASDAQ:INTC), Amerika Birleşik Devletleri Savunma Bakanlığı’nın yarı iletken sübvansiyonuna 2,5 milyar dolar ayırma planını iptal ederek fon açığını Ticaret Bakanlığı’na bıraktığı haberinin ardından %1’lik bir düşüş yaşadı.

Minim, Inc (MINM) halka açık olmayan e2Companies şirketiyle birleşme sözleşmesi yaptığını açıklamasının ardından %80’lik bir artış kaydetti.

Purple Innovation (PRPL), dördüncü çeyrek için ortalama tahmini aşan hisse başına kazanç bildirdikten ve tüm yıl için medyan değerde beklenenden daha olumlu gelir tahminleri sağladıktan sonra bir kazanç yaşadı.

Regulus Therapeutics (RGLS), RGLS8429 çalışmasından elde edilen cesaret verici sonuçların açıklanmasının ardından standart işlem döneminde %70 artış gösterdikten sonra hafif bir düşüş yaşadı. Şirket, belirli kurumsal yatırımcılardan özel bir yatırımla bağlantılı olarak menkul kıymetlerin satışı için bir anlaşma imzaladı ve yaklaşık 100 milyon $ brüt gelir elde etmeyi öngörüyor.

ODDITY Tech Ltd. (ODD), L Catterton tarafından yönetilen bir fon tarafından 4 milyon adet A sınıfı adi hissesinin halka açık ikincil satışını başlattıktan sonra %4’lük bir düşüş yaşadı.

tarafından Louis Juricic

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş ve çevrilmiştir ve bir editör tarafından gözden geçirilmiştir. Daha fazla bilgi için lütfen Hüküm ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu