Teknoloji

FIFA’nın Yerini Alacak EA Sports FC 24 İçin Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

 
Electronic Arts, FIFA’nın yerini alacak EA Sports FC 24 için genişletilmiş bir oynanış fragmanı paylaştı. Bu oynanış görseli ile oyunun mekaniği, oyuncuların dış görünüşü ve dahası bizlere aktarılmış oluyor.
 
Gerçekçi bir futbol deneyimi sunmaya hazırlanıyor
 
 
 
EA Sports FC 24, HyperMotionV teknolojisiyle birleştirilmiş Opta için optimize edilmiş PlayStyle’lara ve PC’de canlı ve optimize edilmiş içeriğin kilidini açan yeni grafik ayarlarına sahiptir. Ekibe göre HyperMotionV, oyun içi hareketlerin sahadaki eylemi doğru bir şekilde yansıtmasını sağlıyor. Bunun için 180’den fazla profesyonel erkek ve kadın maçından elde edilen bilgiler kullanılmaktadır. Bu da oyunun gerçekçiliğini artıran özelliklerden biri.
 
EA Sports FC 24, 29 Eylül’de Steam ve Epic Games Store üzerinden PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için piyasaya sürülecek. Oyunun Steam ve Epic Games mağazalarındaki standart sürüm fiyatı: 1.199,99 TL, Ultimate sürüm ise 1.699,99 TL’den satışta. Öte yandan oyunun standart fiyatı Playstation mağazasında 1.400,00 TL, Xbox mağazasında 1.399 TL, Ultimate sürüm ise PS ve Xbox mağazasında 2.000,00 TL. Son olarak, Switch mağazasında 59,99 dolar.
 
İşte yeni oynanış videosu
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu