Haber

CHP Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Akkuş başörtülü kadına saldırdı

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca, Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı koordinasyonunda İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlar Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından, ilgili konularda rüşvet verildiği iddiasıyla başlatılan soruşturma kapsamında, Büyükçekmece Belediyesi’ndeki gelişme “nitelikli dolandırıcılık”, “rüşvet”Ve “Resmi belgede sahtecilik”Konularla ilgili bir çalışma yapıldı.

Rüşvet iddialarına yönelik düzenlenen operasyonda 22 şüpheli gözaltına alındı.

CHP genel başkan yardımcısı başörtülü kadına saldırıp küfretti: Bu sana ne?

Yeni Şafak’ın iniyle karşılaştırıldığında; CHP Büyükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Akkuş, belediyede rüşvet operasyonu yapıldığı tutanaklarında başörtülü kadına saldırdı.

Kalabalığın içinde olup biteni anlamaya çalışan kadına sinirlenen Akkuş, önce kadının boğazını sıktı, ardından da küfür etti.

Gazeteci durmaya çalıştı, CHP’liler Akkuş’a destek verdi

Olaya tanık olan gazetecinin “Yapma, dur” diyerek saldırgan Akkuş’u durdurmaya çalışırken, CHP’lilerin darp edilen kadının değil Akkuş’un yanında yer alması dikkat çekti.

Saldırıyı engellemeye çalıştılar

O anlarda bazı kişiler kameraları kapatmaya çalıştı. “Çekme”‘ derken görüldü.

Hasan Akgün’ün bir numaralı adamı

CHP’li Hasan Akkuş, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün’ün bir numaralı adamı. 1994-2016 yılları arasında Büyükçekmece Belediyesi’nde Özel Kalem Müdürü olarak görev yapan Akkuş, 2016 yılından bu yana da Siyasi ve Sosyal İşler Başkan Yardımcılığı görevini yürütüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu