Teknoloji

Apex Legends: Resurrection’dan Yeni Oynanış Fragmanı Geldi!

Apex Legends oyuncularının favorilerinden biri olan Revenant, orijinal yetenekleri ve karanlık aurasıyla oyunu kasıp kavurmaya hazır. Peki, onunla olan çatışmaların gidişatını değiştirmeye hazır mısınız?

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts (EA) tarafından yayınlanan Apex Legends’ın yeni dönemi Resurrection, aksiyon dolu bir oynanış fragmanı ile tanıtıldı. 8 Ağustos’ta tüm platformlar için ücretsiz olarak yayınlanacak olan Resurrection güncellemesi, Revenant’ın oyuna dönüşüne odaklanacak.

Yeni güncelleme ile birlikte oyuna yeni içerikler, ekipmanlar ve dahası geliyor. Bazıları aşağıdaki formda listelenmiştir:

 

Revenant’ın Yeniden Doğuşu

Dördüncü dönemde tanıtılan Revenant, yeni dönemde tamamen yenilenecek ve dönem boyunca tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulacak. Oyuncular, dönem sonuna kadar sunulan bazı uğraşların üstesinden gelerek Revenant’ı karakterlerinin tam ortasına koyabilecekler. Revenant’ın yetenekleri oyunda aşağıdaki biçimde görünecek:

  • Yeni Pasif Yetenek – Assassin’s Instinct: Revenant, sağlığı düşük oyuncuları görebilecek. Ayrıca eğilerek daha hızlı yürüyebilecek ve duvarlara daha aktif tırmanabilecektir.

  • Yeni Taktik – Shadow Pounce: Revenant ileri atılarak önündeki boşluğu hızla aşabilir.

  • New Ultimate – Forged Shadows: Etrafında ağır bir karanlık güç oluşturabilecek olan Revenant, aldığı hasarı engelleyebilecek ve aynı zamanda sağlığını geri kazanabilecek.

Broken Moon’da Mixtape Heyecanı

Oyuncuların hayranlıkla takip ettiği mixtape modları Broken Moon’a geliyor. Gun Run ve Team Deathmatch, The Core’da ve Control, Production Yard’da mevcut olacak.

 

Death Dynasty Collection Etkinliği

8-15 Ağustos ortasında, oyuncular Battle Royale modunda iki kat XP kazanabilecekler. Aynı etkinlik 15-22 Ağustos ortasında Mixtape’te aktif olacak.

 

Diriliş Savaş Bileti

Battle Pass ile oyuna yeni silah desenleri, karakter kostümleri, ifadeler ve daha fazlası eklenecek.

Apex Legends: Resurrection, 8 Ağustos’ta PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch ve PC’de tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu