Haber

Alice Müzikalinde Çal Durdu Cannes’da ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü alan Merve Dizdar dakikalarca ayakta alkışlandı!

76. Cannes Film Festivali’nde Nuri Bilge Ceylan’ın Kuru Otlar Üstüne filmindeki performansıyla ‘En Uygun Kadın Oyuncu’ ödülünü kazanan Merve Dizdar, bu akşam Alice Müzikali sahnesinde dakikalarca ayakta alkışlandı! ayrıntılar ?

Masumlar Apartmanı dizisindeki Gülben karakteriyle anılan Merve Dizdar, hepinizin bildiği gibi 76. Cannes Film Festivali’nde ‘En Uygun Kadın Oyuncu’ ödülünü aldı! ?

Cannes’dan döner dönmez oy kullanan Merve Dizdar, bugün Alice Müzikali için sahnedeydi. Merve Dizdar’ın sahneye çıkmasıyla oyun durdu ve tüm oyuncular Merve Dizdar’ı seyirciler tarafından dakikalarca ayakta alkışladı.

İşte Alice Müzikali’nin tüm oyuncularının ve seyircisinin Merve Dizdar’ı alkışladığı, yüreklerinizi pamuk gibi yapacağına inandığımız o anlar! ?

Nuri Bilge Ceylan’ın Kuru Otlar Üstüne filmindeki performansıyla Merve Dizdar’ın Cannes’da aldığı ödül bu yılın açık ara en sevindirici ve gurur verici haberi!

Ayrıca ödülünü emeği geçen tüm Türk kadınlarına ithaf etmesi ve ödül sonrası inanılmaz mütevazı ve zarif konuşması ile her zaman kalbimizin köşesinde özel bir yeri olacağını düşünüyoruz! Tekrar tebrikler Merve Dizdar, iyi ki varsınız! ❤️

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu